Після удару "матері всіх бомб" радник Трампа проведе переговори із афганськими лідерами

Адміністрація президента США Дональда Трампа нині переглядає свою політику в Афганістані.

Радник президента США з національної безпеки Герберт Раймонд МакМастер прибув до Кабула для переговорів з афганськими лідерами.

Це сталося після застосування США "матері всіх бомб" по бойовиках ІД в Афганістані. Внаслідок цього удару були вбиті близько ста бойовиків.

Про це інформує Радіо Свобода.

Нагадаємо, у ніч проти п'ятниці 14 квітня США застосували "матір всіх бомб" GBU-43, щоб зменшити простір для операцій бойовиків ІД проти американських військових радників та афганських сил безпеки.

Спочатку повдіомлялося, що найбільша неядерна бомба у світі вбила принаймні 36 ісламістів.  Удар був направлений на низку підземних тунелів та печер, де переховуються бойовики "Ісламської держави". Цивільне населення внаслідок удару не постраждало.

Матір всіх бомб, GBU-43, MOAB, інфографіка
ТСН.ua

Адміністрація президента США Дональда Трампа зараз переглядає свою політику в Афганістані, де досі залишаються близько 8400 військових США. Командувач силами США в Афганістані генерал Джон Ніколсон нещодавно заявив, що йому потрібно кілька тисяч іноземних військових, щоб вийти з глухого кута у війні з талібами.

Фотогалерея Величезний стовп диму і момент атаки. З'явилися фото удару "матері всіх бомб" в Афганістані (8 фото)

ВідеоБомба, випущена американцями по Афганістану, знищила 94 бойовики

Залиште свій коментар