Після вчорашньої демонстрації у Вільнюсі затримали 151 людину

У столиці Литви затримали 151 людину, які брали участь у демонстрації.


Поліція затримала 151 людину, які брали участь у вчорашній демонстрації на площі перед Сеймом.

За словами комісара поліції МВС Литви Візгирдаса Теліченаса, "всього затримано у зв'язку з подіями, що відбувалися у Вільнюсі, 151 людина, з них 54 нетвереза". 32 людей затримали на строк до 2 діб, у решті випадків складено протоколи про порушення правопорядку і опір співробітникам поліції, після чого людей звільнили.

Генеральний комісар поліції повідомив, що ведеться досудове розслідування кримінальної справи за фактом організації безладів. Проте, на його думку, що мітинг протесту, на який був дозвіл, пройшов мирно, без правопорушень, а частина людей зробила спроби розпалити безлади.

Напередодні Теліченас повідомив, що проти призвідників безладів поліція використовувала сльозогінний газ і гумові кулі.

За попередніми даними, в результаті безладів розбито понад 30 вікон-вітрини будівлі сейму, завдано інших збиток, які можуть становити близько 2 млн. литів (курс 1 євро/3,4528 литів).

Нагадаємо, вчора мирна демонстрація у Вільнюсі переросла у масові заворушення та зіткнення з поліцією. Понад 400 людей намагалися узяти штурмом Сейм.

Вони закидали будівлю яйцями та пляшками, і намагалися проникнути усередину.

Мітингувальники вимагали, щоб влада відмовилася від прийнятих раніше антикризових заходів, через які знизили зарплати бюджетникам і підвищили податки.

Читайте також:
Поліція силою відбила у демонстрантів литовський Сейм
Європу сколихнула хвиля протестів
Прем'єр Латвії готовий піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: