Після вечері лідерів G8 Мєдвєдєв ледве тримався на ногах

Російська блогосфера наповнена чутками про те, що президент РФ нібито випив зайвого в Італії. Причина - не дуже вдалі фото Мєдвєдєва.

Російська блогосфера вранці 9 липня наповнилася чутками про те, що президент РФ Дмитро Мєдвєдєв нібито напився під час саміту лідерів країн G8 в Італії.

Причиною вигуків "Мєдвєдєв напився!", "Мєдвєдєв п'яний", "Президент РФ оскандалився в Італії" стали фото, зроблені папараці, на яких Мєдвєдєв виглядає дивно.

На деяких із фотографій він ніби падає, і з двох сторін його ніби підтримують італійський прем'єр Сільвіо Берлусконі та президент Франції Ніколя Саркозі.

Вся трійця лідерів виглядає, як компанія друзів, що загуляли. При цьому вигляд людини, яка загуляла найбільше, має саме Мєдвєдєв який йде посередині. На деяких фотографіях в нього взагалі комічний вираз обличчя - так в сатирі зображають людей, які випили зайвого.

Разом із тим, папараці часто користуються методами відображення напівпоглядів, напівемоцій і напіврухів, коли фотокамери роблять по декілька кадрів на секунду. За бажання можна вибрати будь-яку, невдалу, але комічну частину фото.

Нагадаємо, саміт лідерів країн "Великої вісімки" відкрився в італійському місті Аквіла у середу, 8 липня.

Серед цікавих особливостей саміту те, що його організатори вирішили зекономіти на прийомі лідерів світових держав.

Зокрема, їх поселили у казармах на території школи місцевої Фінансової гвардії по двоє. Зокрема, Мєдвєдєва поселили в одному будинку з його французьким колегою Саркозі.

Читайте також:

Мєдвєдєв почав боротися з алкоголізмом

Лідерів країн "Великої вісімки" на саміті поселили по двоє в казарми

В Італії відкрився саміт "Великої вісімки"

Обама запросив до себе лідерів G8 на саміт з ядерної безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: