Поразка на виборах вивела прихильників кандидата від Кремля на вулиці Цхінвалі

Дата публікації
Перегляди
1150
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поразка на виборах вивела прихильників кандидата від Кремля на вулиці Цхінвалі

Фото: AFP

Сотні прихильників президента-кандидата Кремля, що на даний момент програє вибори, зібралися в центрі Цхінвалі.

Близько 300 прихильників кандидата в президенти Південної Осетії Анатолія Бібілова, який, як вважається, представляє на цих виборах Кремль, зібралися в ніч на понеділок перед офісом правлячої партії "Єдність", де розташований передвиборний штаб претендента на вищий державний пост.

За попередніми даними ЦВК Південної Осетії, Алла Джиоєва лідирує на виборах президента республіки, хоча опубліковані раніше дані exit polls пророкували перемогу Бібілова.

Фотожурналіст Митя Алешковский, посилаючись на штаб Джіоєвої, наводить такі дані про результати голосування: "Всього (підраховані): 26386 (бюлетенів), Джиоєва - 15568, Бібілов - 10288. Не оброблені тільки дані з Ленінгорського району, але вони відомі: Джиоева - 1110, Бібілов - 893, - повідомляє aleshru, уточнюючи, що "Ленінгорський (район розташований) далеко, п'ять годин шляху, протоколи будуть тільки вранці. Але по телефону вже передали дані".

"Люди (прихильники Бібілова) ведуть себе спокійно. За їх словами, вони прийшли сюди з мирними намірами, щоб підтримати свого кандидата і після оголошення попередніх підсумків виборів привітати з перемогою. Над деякими групами майорять прапори Південної Осетії і Росії", - описує те, що відбувається РІА "Новості".

Результати підрахунку голосів будуть стікатися в 5 територіальних виборчих комісій (ТВК), розташованих в районах і столиці республіки. Результати голосування громадян, які проживають за кордоном, будуть акумулюватися в ТВК найближчого до російського кордону Дзаузького району. З ТВК інформація буде передаватися до ЦВК Південної Осетії у Цхінвалі.

Читайте також:

Південна Осетія обрала президента і статус для російської мови

Саакашвілі з трибуни ООН звинуватив Росію в окупації грузинської території

Російсько-грузинська війна 08.08.08 - минуло три роки

Росія дізналася про "чергову авантюру" Грузії у Південній Осетії

Південна Осетія виключила можливість приєднання до РФ

Наступна публікація