Після візиту Мєдвєдєва у московське метро система безпеки перестала працювати

Мєдвєдєв особисто перевірив термінал для виклику екстрених служб - на його виклик оператор відповів. Однак, як тільки він пішов, інформаційний стенд перестав працювати.

Після ознайомлення президента РФ Дмитра Мєдвєдєва з новою системою безпеки в метро вона перестала працювати. Про це повідомляє РСН, кореспондент якої спустився на станцію "Мисливський ряд", де побував президент.

За словами кореспондента, що посилається на слова чергових біля входу на станцію, люди, які вміють користуватися встановленою апаратурою, поїхали одразу після Мєдвєдєва. Вся апаратура тепер стоїть у кутку, причому біля неї немає жодного співробітника міліції.

Кореспондент перевірив роботу показаного Мєдвєдєву інформаційного стенду - оператор довідкової служби на його виклик не відповів.

Начальник Московського метрополітену Дмитро Гаєв пояснив РСН, що на "Мисливському ряді" "створена досвідчена зона". Подібні системи будуть встановлені на інших станціях.

Мєдвєдєв спустився на станцію "Мисливський ряд" московського метро 27 січня. Він оглянув комплекс оповіщення населення, блок індивідуального контролю підозрілих громадян, систему радіаційного контролю і виявлення вибухових речовин, рентгенівський комплекс для перевірки багажу і пасажирів.

Глава держави особисто перевірив термінал для виклику екстрених служб - на його виклик оператор відповів. Мєдвєдєв також обговорив з мером Москви можливість розширення штату кінологічної служби міста з тим, щоб залучати її для охорони столичного метро.

Під час відвідин станції президентом і високопоставленими чиновниками метро працювало у звичайному режимі.

Спеціальне обладнання почали встановлювати на станції "Мисливський ряд" в грудні 2010 року. Раніше повідомлялося, що подібне обладнання планується встановити і в петербурзькому метрополітені.

Після теракту, який 24 січня стався в московському аеропорту "Домодєдово", Мєдвєдєв розпорядився ввести особливий режим безпеки на всіх транспортних вузлах країни.

Читайте також:

Історія найгучніших терактів на транспорті

Аеропорт "Домодєдово" потерпає від терористів уже втретє

Теракт у "Домодєдово": порушено справу про невиконання вимог безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: