Після закриття саміту G8 Аквілу зайняла антиглобалісти

Антиглобалісти приєдналися до захисників прав постраждалих від землетрусу та провели спільну акцію протесту.

Близько трьох тисяч людей взяли участь в марші антиглобалістів, який італійська влада дозволить провести в місті Аквіла після закриття саміту "Великої вісімки".

Спочатку акція була організована захисниками прав постраждалих від землетрусу, жертвами якого в квітні 2009 року стали 299 людей, а більше 70 тисяч лишилися без притулку. Активісти планували привернути увагу до недостатніх темпів робіт з відновлення міста.

Прибулі з багатьох країн прибічники антиглобалізму приєдналися до маршу. Активісти місцевих цивільних організацій закликали учасників маршу до дотримання порядку і збереження його мирного характеру. Збір учасників відбувався на станції Паганіка, в семи кілометрах від Аквіли. Потім демонстранти повинні пройти до центру Аквіли.

Антиглобалісти заявили, що лідери G8 не здатні знайти вихід з фінансової кризи, оскільки самі ж його і спровокували.

Саміт "Великої вісімки", що завершився в Аквілі, став найбільш "багатоформатним" за всю історію. Кількість країн-учасниць зросла спочатку з 8 до 14, а в завершальних заходах брали участь вже представники 28 країн.

Крім того, в обговоренні насущних питань світової політики брали участь керівники ООН, СОТ, МВФ, Світового банку, Міжнародної організації праці і Міжнародного енергетичного агентства.

Читайте також:

Берлусконі розповів про свої "сердечні стосунки" з Обамою

Мєдвєдєву подарували зразок нової світової валюти

Саркозі закликав до якнайшвидшого розширення G8 до 14 держав

"Модна війна" перших леді на саміті G8

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: