Після землетрусу на Суматрі дівчина 40 годин провела під завалами і вижила

Під завалами в індонезійському місті Паданг залишаються сотні людей, які кличуть по допомогу, але рятувальникам дістатися до них украй складно.

Рятувальники, які розчищають завали після руйнівного землетрусу на острові Суматра, у п'ятницю витягли з-під уламків живу дівчину, яка провела під землею близько 40 годин.

19-річну студентку Ратну Курніа Сарі дістали з-під руїн коледжу у місті Паданг, яке найбільше постраждало від стихії. Дівчині довелося чекати порятунку майже дві доби. "Вона в порядку, у свідомості, поранень, що загрожують життю, немає", - повідомили в лікарні, куди доставили потерпілу.

За словами рятувальників, з-під завалів як і раніше чутно крики - вцілілі кличуть на допомогу. Достеменно відомо, що декілька живих людей перебувають під уламками готелю "Амбаканг", проте дістати їх звідти буде вкрай складно.

За офіційними даними, в результаті землетрусу 30 вересня загинули більше 1100 людей. Ще кілька тисяч пропали безвісти, шансів на їхній порятунок стає все менше.

Тільки в Падангу під уламками залишилися сотні мешканців. Рятувальникам не вистачає техніки, часто доводиться розбирати завали руками, але впоратися з великими будинками так не вдається.

На Суматру з багатьох країн прибувають медики, рятувальники, техніка й гуманітарні вантажі. На допомогу вже прийшли Росія, Європейський Союз, США, Австралія, Китай, Німеччина, Японія, Малайзія, Сінгапур і Швейцарія.

Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно закликав родичів зниклих безвісти бути терплячими, і запевнив, що робиться все необхідне для порятунку людей.

Проте наразі загиблих більше, ніж врятованих. Машини звозять трупи на подвір'я центральної лікарні Падангу, яка також постраждала від землетрусу. У мечетях проводяться масові обряди - родичі прагнуть якомога швидше поховати тіла померлих, які в тропічному кліматі вже почали загнивати.

Читайте також:

Кількість жертв землетрусів в Індонезії сягнула 1100 людей

З постраждалими від землетрусу на Суматрі немає зв'язку

В Індонезії стався потужний землетрус

Більше доби 98-річна італійка під завалами в’язала гачком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: