Після землетрусу в Індонезії під завалами церкви знайшли тіла 34 дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кільскість жертв вже сягнула 1234 осіб.

Тіла 34 дітей були знайдені під церквою в Палу, що в Індонезії, яка була зруйнована в результаті землетрусу та цунамі.

Про це повідомляє The Independent.

Рятувальники розповіли, що 34 дитини були у "дослідницькому таборі християнської біблії" та заховалися у церкві. В результаті землетрус зруйнував будівлю і вона обвалилася просто на них.

Знайдені тіла дітей були у Сігі Біромару, безпосередньо біля Палу, у вівторок. Про місцеперебування ще 52 дітей з цього ж церковного табору досі не відомо. В Індонезії побоюються, що вони також могли потрапити під завали церкви, або інших будівель.

За останніми даними, в Індонезії відомо щонайменше про 1234 загиблих. Ще тисячі можуть досі перебувати під уламками. Окрім цього, близько 60 000 людей були переміщені та потребують допомоги.

Фотогалерея Сотні трупів, нестерпний сморід і відсутність їжі. Індонезія оговтується від другого потужного землетрусу (25 фото)

Нагадаємо,  цього тижня потужний землетрус в Індонезії спровокував цунамі. Величезні хвилі здіймалися за лічені хвилини. Подекуди їх висота сягала шести метрів. Стихія щосили била по набережній міста Палу. Вода змітала усе: житлові будинки, мечеть, магазини, машини. Кількість загиблих через землетрус і цунамі вже перевалила за 1200. 

ВідеоВ Індонезії тривають пошуки зниклих безвісти людей

1200 людей - саме стільки, за даними ЗМІ, стали жертвами вбивчого землетрусу та цунамі в Індонезії. Кілька регіонів південно-азійської острівної країни досі лишаються відрізаними од світу, рятувальники не можуть дістатися туди. А під завалами лишаються тисячі людей. 

В Індонезії тривають пошуки зниклих безвісти людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції