Після зустрічі Трампа й Путіна у Гамбурзі зник білборд з портретами бійців АТО

Рекламне агентство мало прибрати білборд тільки 10 липня, однак, він зник раніше.

У Гамбурзі біля місця проведення саміту "Великої двадцятки" з невідомих причин прибрали білборд з обличчями українських військових.

Про це у Facebook повідомив один з авторів проекту Геннадій Курочка.

"Look Closely At Their Faces" ("Уважно подивіться в їхні обличчя"), – так було написано на нашому білборді, який був розташований просто перед входом для офіційних делегацій Великої двадцятки (G-20). І, наскільки ми розуміємо, був знятий після зустрічі Трампа і Путіна. Важко, неймовірно важко дивитися в очі нашим бійцям в волонтерам!" – написав Курочка 8 липня.

Look Closely At Their Faces" ("Уважно подивіться в їхні обличчя"), – так було написано на нашому білборді, який знаходив...

Опубліковано Gennadiy Kurochka 8 липня 2017 р.

Як автор проекту повідомив "Українській правді", дія угоди з рекламним агентством на розміщення цього білборду закінчується 10 липня.

ВідеоПеред самітом "Великої 20" у Гамбурзі з'явилися плакати з українськими військовими

А тому будуть висуватися претензії з приводу порушення договору. На думку Курочки, вказівку прибрати білборд, встановлений 5 липня, дали організатори саміту.

Нагадаємо, особливий білборд біля місця проведення саміту "Великої двадцятки" вивісили у Гамбурзі 5 липня, за два дні до старту заходу. На ньому були зображені обличчя українських військових, медиків, волонтерів та інших патріотів, які протистоять російській агресії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: