Рекламне агентство мало прибрати білборд тільки 10 липня, однак, він зник раніше.

У Гамбурзі біля місця проведення саміту "Великої двадцятки" з невідомих причин прибрали білборд з обличчями українських військових.

Про це у Facebook повідомив один з авторів проекту Геннадій Курочка.

"Look Closely At Their Faces" ("Уважно подивіться в їхні обличчя"), – так було написано на нашому білборді, який був розташований просто перед входом для офіційних делегацій Великої двадцятки (G-20). І, наскільки ми розуміємо, був знятий після зустрічі Трампа і Путіна. Важко, неймовірно важко дивитися в очі нашим бійцям в волонтерам!" – написав Курочка 8 липня.

Look Closely At Their Faces" ("Уважно подивіться в їхні обличчя"), – так було написано на нашому білборді, який знаходив...

Опубліковано Gennadiy Kurochka 8 липня 2017 р.

Як автор проекту повідомив "Українській правді", дія угоди з рекламним агентством на розміщення цього білборду закінчується 10 липня.

ВідеоПеред самітом "Великої 20" у Гамбурзі з'явилися плакати з українськими військовими

А тому будуть висуватися претензії з приводу порушення договору. На думку Курочки, вказівку прибрати білборд, встановлений 5 липня, дали організатори саміту.

Нагадаємо, особливий білборд біля місця проведення саміту "Великої двадцятки" вивісили у Гамбурзі 5 липня, за два дні до старту заходу. На ньому були зображені обличчя українських військових, медиків, волонтерів та інших патріотів, які протистоять російській агресії.

Залиште свій коментар