Питання Віктора Бута буде вирішувати прем'єр Таїланду

Питання екстрадиції в США, що знаходиться у в'язниці, має намір вирішити особисто прем'єр-міністр Таїланду.

Прем'єр-міністр Таїланду Абхисит Ветчачива має намір особисто вирішити питання екстрадиції в США Віктора Бута, що знаходиться у в'язниці цієї країни. Слухання у його екстрадицію в США відбудуться 4 жовтня в Кримінальному суді Таїланду. Зараз росіянин перебуває під слідством і, згідно із законом, не може бути виданий третій стороні.

Глава уряду Таїланду, що бере участь у сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, заявив в інтерв'ю газеті The Washington Post про те, що хоча справа Бута знаходиться в компетенції судових інстанцій, підсумкове рішення залишиться за ним.

"Справа Бута стосується Росії та США і має вирішуватися владою цих країн без Таїланду, який не хоче ускладнювати відносини ні з одним з цих держав, - при цьому підкреслив Ветчачива. - Ми сподіваємося, що росіяни й американці зможуть домовитися без нашої участі".

Захист Бута робить все можливе, щоб перешкодити його видачі Сполученим Штатам, де йому пред'явлені звинувачення в незаконній торгівлі зброєю. Якщо провина бізнесмена буде доведена, йому загрожує довічне ув'язнення.

23 вересня дружина бізнесмена Віктора Бута зустрілася з журналістами російських засобів масової інформації. Перед від'їздом з Бангкока до Москви Алла Бут подала апеляцію до Верховного суду королівства на незаконний арешт чоловіка. До офіційного звернення додаються нові документи, що підтверджують непричетність Бута до торгівлі зброєю, в якій його звинувачують у США.

Читайте також:

Віктор Бут: США замкнуть мене в авіаносці, щоб вивідати секрети Росії

Бут попросив Таїланд захистити його від США

Справа Бута не зіпсує відносин Москви і Вашингтона

ВідеоСлухання у справі росіянина Віктора Бута

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: