Пітерські анархісти захопили білоруське посольство

Анархісти відмовилися покинути територію посольства і оголосили про його окупацію до тих пір, поки їх вимоги не будуть виконані. Вони вимагають звільнення білоруських анархістів, заарештованих за останній місяць.

Група активістів пітерського анархічного руху прийшла у відділення посольства Білорусі в Петербурзі, щоб вимагати звільнення білоруських анархістів, заарештованих за останній місяць.

Після оголошення своїх вимог активісти відмовилися покинути територію посольства і оголосили про його окупацію до тих пір, поки їх вимоги не будуть виконані.

Про це повідомили організатори акції. Вони додали, що хвиля репресій проти анархістів та інших соціальних активістів у Білорусі почалася після того, як 30 серпня на територію посольства Росії в Мінську був кинутий "коктейль Молотова", який трохи пошкодив один з автомобілів посольства.

Відповідальність за цю атаку взяло на себе раніше невідома анархістська група "Друзі свободи", стверджуючи, що акція була проведена на знак солідарності з захисниками Хімкінского лісу.

За їх словами, в Білорусі 3 вересня були арештовано сім анархістів, потім ще троє. Всіх їх підозрювали у великій кількості різних правопорушень (підпал дверей банку, атака на будівлю федерації профспілок, підпал банкомату). У Мінську, Гомелі, Гродно, Бресті, Солігорську пройшли десятки обшуків і допитів у анархістів і антифашистів.

Співробітники дипкорпусу Білорусії в Петербурзі відмовилися коментувати ситуацію.

У правоохоронних органах Центрального району Петербурга говорять, що дзвінків в посольство Білорусі у них не було.

Читайте також:

За напад на російське посольство у Білорусі затримали шістьох людей

Російське посольство в Білорусі закидали "коктейлями Молотова"

У Білорусі передрекли зміну режиму в країні

Білоруська опозиція об’єднується перед виборами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: