Пітерський історик після вбивства студентки купив пилку для розпилу жертви і впав з частинами тіла до річки

Дата публікації
Перегляди
4028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пітерський історик після вбивства студентки купив пилку для розпилу жертви і впав з частинами тіла до річки

Олег Соколов нібито планував позбутися тіла і накласти на себе руки в мундирі Наполеона на очах у туристів.

У Петербурзі затримано 63-річного історика і доцента Санкт-Петербурзького державного університету Олег Соколов, який може бути причетний до вбивства своєї співмешканки 24-річної Анастасії Єщенко.

Як пишуть місцеві ЗМІ, Соколова дістали з річки Мойки. У нього був рюкзак з травматичним пістолетом і відрізаними жіночими руками. Коли він намагався втопити в річці рюкзак, сам впав. Його помітив таксист – в результаті чоловіка госпіталізували.

При обшуку в квартирі історика знайшли обезголовлене жіноче тіло, голову і закривавлену пилу. Вбиту Єщенко називають ученицею Соколова, вона працювала репетитором і кілька років супроводжувала історика в поїздках. Видання "Фонтанка" стверджує, що Єщенко і Соколов були співмешканцями. Ймовірним мотивом могло стати те, що Анастасія нібито ворожо ставилася до двох його дочок. Одна з них повнолітня, від першого шлюбу.

Як розповів на допиті Соколов, в суботу він вирішив позбутися вбитої і купив пилу. В процесі йому не раз ставало зле і він випивав. Вночі 9 листопада в Мийку спочатку була викинута сумка з ногами дівчини. Руки відправив слідом. Соколов нібито планував позбутися тіла і накласти на себе руки у мундирі Наполеона на очах у туристів в Петропавлівській фортеці. Вдома він збирався залишити заповіт, а при собі у момент загибелі мати лист із поясненнями.

Олег Соколов був у науковій раді Російського військово-історичного товариства. Він кандидат історичних наук, фахівець з військової історії, зокрема, історії Франції часів Наполеона, автор першої російськомовної монографії про наполеонівську армію. Очолює Загальноросійський військово-історичний громадський рух і вважається одним з основоположників військово-історичної реконструкції в Росії. За наукову та громадську діяльність Соколов був нагороджений французьким орденом Почесного легіону.

Після події ім'я Соколова зникло зі списку наукової ради. Тепер там стверджують, що він не входить до організації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація