Півмільйона постраждалих та моторошні руйнування. Супертайфун "Лекіма" в Китаї продовжує забирати життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стихія руйнує на своєму шляху будинки посіви та будинки.

Надпотужний тайфун "Лекіма" в Китаї вже забрав щонайменше 28 життів ще два десятки людей вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомляє Xinhua.

В провінції Чжецзян, де зараз епіцентр стихії, постраждали 497,9 тисяч осіб. Також через тайфун були пошкоджені сільськогосподарські угіддя на площі 173 тис. га та знищені на площі понад 20 тис. га.

Крім того, в результаті стихійного лиха загинули щонайменше 28 осіб, також ще 20 людей вважаються зниклими безвісти. Стихією було зруйновано понад 34 тисячі будинків.

За даними китайського ЗМІ, загальні економічні збитки внаслідок тайфуну "Лекіма" склали майже 2 млрд доларів.

Раніше Тайвані "Лекіма" призвів, зокрема, до скасування авіарейсів, закриття шкіл і офісів. Окрім того, понад 40 тисяч будинків залишилися без електрики.

Нагадаємо, нещодавно потужний тайфун "Віфа" вдарив по В'єтнаму та Китаю. Стихія накрила південь Китаю, принесла потужні дощі та несамовитий вітер. Місцями заливало так, що не видно було доріг, транспорт у регіоні працював із перебоями, а річкові рейси та авіа перельоти взагалі скасували.

Відео Тайфун "Лекіма" промчав сходом Китаю й забрав 18 життів

Доля ще 16 людей невідома. Швидкість вітру сягала 187 кілометрів на годину. Повністю зруйновані понад дві сотні будинків, ще кілька тисяч – пошкоджені. Заблокованими залишилися 120 селищ, ще більше поселень опинилися у воді.  

Тайфун "Лекіма" промчав сходом Китаю й забрав 18 життів

Залиште свій коментар

Вибір редакції