Європа страждає від кишкової інфекції: у Німеччині хворих перевалило за 1000

Джерело зараження і досі не виявлено. У Німеччині загинули вже 14 людей, понад 1000 заражених. Ще у 8 країнах Європи зафіксовано 36 випадків.

Кількість загиблих від зараження кишковою паличкою E.coli у Німеччині сягнула 14 людей, кількість заражених перевищує 1200 людей.

На думку фахівців, найближчими днями ситуація може погіршати, оскільки джерело зараження і досі не виявлено.

"Ми сподіваємося, що кількість випадків скоротиться, але все ж таки побоюємося, що ситуація може погіршати", - повідомив представник університетської клініки землі Шлезвіг-Гольштейн Олівер Гріфе.

Найбільше захворювань відзначено на півночі країни. Крім того, 36 випадків зафіксовано у Швеції, випадки захворювання є в Нідерландах, Великій Британії, Данії і Швейцарії. Усі, хто заразився, незадовго до хвороби побували в Німеччині. Раніше стало відомо про випадки захворювання в Чехії, Австрії та Угорщині.

Раніше повідомлялося, що джерелом інфекції вважають "органічні" огірки, привезені з Іспанії. Проте влада Іспанії заперечує ці звинувачення.

"Ми вважаємо, що Іспанія не є джерелом проблеми№, - заявила міністр сільського господарства Роса Агілар.

"Репутацію Іспанії підірвано, репутацію іспанських виробників підірвано", - додала вона. Влада Іспанії закликала владу Німеччини щонайшвидше виявити джерело зараження.

Збудник хвороби - кишкова паличка. У багатьох випадках інфекція розвивається в гемолітико-уремічний синдром, або хворобу Гассера - гостру ниркову недостатність, яка може призвести до смерті. Лякає також те, що симптоми інфекції виявляються не відразу, а в період до 10 днів. Тому кількість хворих, яких навряд чи можна врятувати, можливо, зросте.

Головний лікар однієї з клінік в Гамбурзі напередодні висловив побоювання, що найближчим часом слід чекати нових смертельних випадків, оскільки щонайменше у 30 пацієнтів з підтвердженим синдромом Гассера вже відмовили нирки.

Європейський центр попередження і контролю над захворюваннями, що базується в Швеції, назвав нинішню епідемію гемолітико-уремічного синдрому наймасштабнішою з описаних у всьому світі і найбільшою за всю історію Німеччини.

Незвичайність інфекції в тому, що зазвичай вона вражає дітей у віці до 5 років, а в даному разі 90% тих, хто заразився, - дорослі, причому дві третини з них - жінки.

Читайте також:

Європейські вчені б'ються над загадкою огірків-"вбивць", що викликали кишкову епідемію

Після паніки в Маріуполі Севастополь готується до спалаху холери

Нове дослідження: геї удвічі частіше хворіють на рак

В Україні кожен третій інфаркт закінчується смертю

ВідеоЄвропейські вчені б'ються над загадкою огірків-"вбивць"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: