Півчий собору Святого Петра поставляв ватиканському раднику товар для любовних утіх

29-річний хорист собору Святого Петра поставляв раднику ватиканської Конгрегації євангелізації народів і носієві титулу "Благородні мужі Його Святості" хлопців для сексу.

У Ватикані розгорівся скандал на сексуальному ґрунті, пов'язаний з персонами, причетними до "ближнього кола" понтифіка. 29-річний хорист собору Святого Петра, нігерієць Томас Чінеду Ехім шукав чоловіків, готових "потішити" високопоставлених персон при Святому престолі.

Зі своєї посади Томас Чінеду Ехім був звільнений. Півчий був пов'язаний з Анджело Бальдуччі - урядовцем,  що був одночасно радником ватиканської Конгрегації євангелізації народів.

10 лютого Бальдуччі був заарештований за підозрою в корупції. Будучи пов'язаний з однією з державних будівельних компаній, він консультував Ватикан з питань будівництва і, мабуть, був причетний до просування будівельних контрактів, контрольованих урядом.

При розслідуванні корупційних справ поліція займалася прослуховуванням телефонних розмов підозрюваних. Бальдуччі "засікли" на бесідах з хористом Томасом Ехімом. Мова в них йшла про "специфічні" чоловічі питання.

Роздруківки цих переговорів виявилися в розпорядженні британської газети The Guardian. З них стає зрозуміло, що апетити урядовця були досить великі. Принаймні, один із направлених до нього молодих людей був учнем семінарії.

В одній із розмов Ехім вибачається перед Бальдуччі, що його послання прийшло, коли той був на репетиції в соборі Святого Петра. Потім півчий описує людину, яку Бальдуччі повинен зустріти: "97 кг, зріст - два метри, вік 33 роки, дуже активний".

Подробиці особистого життя Бальдуччі, як пише газета, доставили чимало неприємностей Ватикану. Справа в тому, що Анджело Бальдуччі з 1995 року є одним з носіїв титулу "Благородні мужі Його Святості" - тобто свого роду камер-юнкером. Цей титул нерідко переходить у спадщину в родинах, довгий час пов'язаних по службі з Ватиканом. Його також удостоюються особи, що зробили серйозну допомогу Святому престолу або підтримку в будь-яких господарських проектах Католицької церкви. Володарі титулу нерідко беруть участь в урочистих церемоніях у Ватикані, присутні при таких значних подіях, як, наприклад, візити глав держав. У 2005 році їм було довірено нести труну з тілом Папи Івана Павла II.

Хоча Католицька церква прямо не засуджує гомосексуалізм, але називає гомосексуальні дії "хворобливими".

Тим часом увагу італійських правоохоронних органів привернули не тільки можливі корупційні дії Бальдуччі, але і таємна сторона його життя. Вивчення його контактів дозволяє припускати, що в нього були заступники. Не виключено, що мова може йти про його зв'язки з цілою організованою мережею, що підтримує і експлуатує чоловічу проституцію.

До такого висновку преса приходить на підставі зізнань Томаса Ехіма. В інтерв'ю журналу Panorama він заявив, що познайомився з Бальдуччі більше 10 років тому. Той якось повідав півчому, що був одружений, але просив тримати це в таємниці.

З роздруківок розмов видно, що Ехім в 2008 році протягом 5 місяців "поставив" для Бальдуччі щонайменше десяток партнерів. Серед них - "два чорних хлопці з Куби", чоловік-фотомодель з Неаполя і регбіст з Риму.

У січні цього року поліція записала розмову, в якій Бальдуччі і Ехім обговорюють якогось семінариста. У іншій розмові Ехім рекомендує приятеля того семінариста, тому що сам семінарист недоступний. Він повідомив, що приятель "буде трохи кращим", що він "вищий, трохи вищий, ніж ви". Пізніше Ехім говорить, що "може надіслати [його] негайно", і запитує, де Бальдуччі. Той відповідає: "... в семінарії, де кардинал живе". Ехім обіцяє, що "приятель" може з'явитися там протягом півгодини - "зловити таксі й доїхати".

Яка буде реакція Ватикану на історію Бальдуччі, поки неясно. Одне з джерел заявило, що підстав для звільнення "Благородного мужа" немає. А друге - що необхідно буде дочекатися судового рішення.

Адвокат Бальдуччі Франко Копп сказав, що залишає питання без коментарів: "по-перше, тому що у нас є більш серйозні справи, по-друге, якщо ці підозри і справедливі, то вони зачіпають приватне життя Бальдуччі. Ганебно, що ці роздруківки стенограм , які ніякого відношення до справи не мають, тепер опубліковані ".

Читайте також:

Ватикан: геї і транссексуали в рай не потраплять

В Уганді священик показував прихожанам гей-порно

Священика столичної церкви звинуватили у сексуальних домаганнях

Американським геям дозволили бути священиками Лютеранської церкви без целібату

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: