Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Південь Франції накрило масштабними повенями

Рятувальники вивезли з району стихії півтори тисячі осіб.

Одразу кілька південних регіонів Франції опинилися під водою. Із затоплених районів евакуйовано понад півтори тисячі людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Здебільшого це туристи, що приїхали пожити на лоні природи в наметах. Серед врятованих чимало дітей. Нині невідома доля одного з вожатих, 70-річного німця. Рятувальники побоюються, що коли табір накрила повінь, його забрав бурхливий потік.

ВідеоПотужна повінь у Франції: евакуйовано понад півтори тисячі людей

Одразу кілька південних регіонів Франції опинилися під водою. Із затоплених районів евакуйовано понад півтори тисячі людей. Здебільшого це туристи, що приїхали пожити на лоні природи в наметах. Серед них чимало дітей. Нині невідома доля одного з вожатих, 70-річного німця. Рятувальники побоюються, що коли табір накрила повінь, його уніс бурхливий потік. Наразі, надзвичайники готуються до евакуації ще кількох дитячих таборів. 

Потужна повінь у Франції: евакуйовано понад півтори тисячі людей

Наразі фахівці готуються до евакуації ще кількох дитячих таборів. До безпечніших місць перевозити людей доведеться вертольотами, оскільки рух на більшості доріг паралізований.

Як повідомлялося, днями  на маленьке містечко Чамозон у Швейцарії зійшов потужний сель. Місцеві мешканці знімали потік бруду і каміння на відео і з криками тікали, коли він наближався до них.

Фотогалерея Повінь у Чернігові: рятувальники на гумових човнах евакуювали півтора десятки мешканців (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції