Південна Корея готова до переговорів

Представник талібів підтвердив згоду бойовиків на проведення прямих переговорів з офіційними представниками Південної Кореї про звільнення заручників.

Південна Корея готова до переговорів
Південнокорейські жінки вимагають мирного визволення заручників. (Фото: spiegel.de)
Представник талібів підтвердив згоду бойовиків на проведення прямих переговорів з офіційними представниками Південної Кореї про звільнення 21 південнокорейського заручника, яких таліби утримують з 19 липня, передає агентство Франс Прес.

"Ми були готові до прямих переговорів з Південною Кореєю зі самого початку і запропонували проведення прямих переговорів з корейцями", - повідомив Юсуф Ахмаді.

Зараз, за даними агентства, представники Південної Кореї і афганська влада вибирають можливе місце для зустрічі. За словами Вахідулли Муджададі - глави делегації, яка веде переговори з бойовиками, самі таліби не вказали місце проведення переговорів.

Бойовики руху "Талібан" 19 липня зупинили в афганській провінції Газні автобус, що прямував з Кандагара до Кабула, і захопили в заручники 23 громадяни Південної Кореї, які знаходилися в Афганістані з гуманітарною місією.

Таліби вже стратили двох південнокорейських заручників і заявили, що вб'ють решту, якщо їх вимоги про вивід з Афганістану південнокорейського військового контингенту та звільнення їх соратників не будуть виконані.

Афганський уряд, у свою чергу, відмовляється виконати вимогу про звільнення ув’язнених бойовиків, вважаючи, що це лише спровокує викрадання людей, і вимагає в ім'я ісламських цінностей і афганських традицій звільнити 16 південнокорейських жінок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: