Південна Корея готується до ядерного удару

Постійна загроза з боку КНДР змусила Сеул на третину збільшити видатки на збройні технології і подбати про цивільний захист.

На випадок війни з КНДР Південна Корея має намір захистити свої найважливіші об'єкти від електромагнітного випромінювання, яке утворюється в результаті ядерного вибуху. Витрати на це перевищать 100 мільярдів вон (78 мільйонів доларів).

"Ми закриємо себе подобою сталевих сейфів", - сказав представник командування збройних сил Південної Кореї. Захист буде насамперед встановлено на головних політичних і військових об'єктах, включаючи резиденцію президента.

Зазвичай ядерний вибух супроводжується жорстким електромагнітним випромінюванням, яке може вивести з ладу все електронне устаткування в радіусі сотень або навіть тисяч кілометрів.

Раніше 3 липня Міністерство оборони Південної Кореї оголосило про рішення на третину збільшити фінансування військових технологічних розробок протягом майбутніх п'яти років, щоб дати відповідь на зростання ракетного і ядерного потенціалу КНДР. Частка таких витрат в асигнуваннях на озброєні сили збільшиться з 5,6% в поточному році до 7,4% в 2014 році.

Лише минулого тижня в Південній Кореї була прийнята програма, направлена на створення системи постійного стеження за всіма ракетними і ядерними об'єктами на півночі з метою їх знищення у разі потреби. Відповідні зміни вже внесені до плану реформування озброєних сил, прийнятого в 2005 році.

Південна Корея, повідомляється в сьогоднішній заяві міністерства, має намір отримати потенціал, достатній для завдавання швидких попереджуючих ударів по об'єктах у КНДР в разі виникнення війни. Нинішні рішення, повідомило військове відомство, вже схвалені президентом Південної Кореї Лі Мін Баком.

Нагадаємо, КНДР в квітні запустила балістичну ракету великої дальності, яка перелетіла через територію Японії. 25 травня Пхеньян провів також друге ядерне випробування. Вчора КНДР знов запустила чотири ракети малої дальності, у тому числі класи "земля-корабель".

Крім того, 3 липня стало відомо про введення режиму підвищеної готовності протиракетної оборони США на Гавайських островах. За даними американської розвідки, Північна Корея готується завдати ракетного удару по ним у День незалежності США – 4 липня.

Читайте також:

США впевнені, що КНДР випустить ракету над Гаваями 4 липня

КНДР провела четвертий за день ракетний запуск

Північна Корея пообіцяла збивати японські літаки

Північна Корея повідомила Японію про військові навчання електронною поштою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: