Південна Корея хоче миру з КНДР

Південна та Північна Корея можуть укласти мирний договір, припинивши протистояння, що триває між ними більш, ніж півстоліття.

Хен-Ір
Лідери Південної та Північної Кореї Но Му Хен та Кім Чен Ір знову зустрінуться для обговорення міждержавного співробітництва.
В разі укладення миру між Південною Кореєю та Корейською Народною Демократичною Республікою, Корейський півострів може стати новим економічним центром.

Так вважає президент Республіки Корея (Південної Кореї) Но Му Хен. 

"Корейський півострів перетвориться на економічний вузол Північно-Східної Азії, якщо перемир'я перетвориться на постійний мирний договір, і міжкорейське економічне співробітництво отримає подальший розвиток", - цитує його слова агентство Ренхап. 

Про це Но Му Хен заявив у середу в промові, присвяченій річниці звільнення півострова від загарбників і закінчення Другої світової війни. Після Корейської війни 1950-1953 років республіки дотепер юридично знаходяться в стані перемир'я, що, разом з політичними розбіжностями, заважає їм розвивати двосторонні відносини. 

За словами лідера Південної Кореї, однією з цілей другого в історії міжкорейського саміту, що 28-30 серпня має пройти в Пхеньяні, буде створення єдиної економічної зони. 

"Я прагнутиму до досягнення практичного прогресу (на саміті). Перш за все, важливі взаємопорозуміння, довіра й налаштованість на компроміс", - сказав він.
 
Но Му Хен висловив надію, що його майбутня зустріч із північнокорейським лідером Кім Чен Іром, разом з шестисторонніми переговорами, додасть стимулу процесу становлення миру між двома Кореями.

Кім Чен Ір
Lenta.ru
За правління Кім Чен Іра Північна Корея може піти на історичні зміни у відносинах зі своїми сусідами.
Другий міжкорейський саміт пройде у Пхеньяні наприкінці серпня. Зараз сторони обговорюють організаційні питання його проведення. 

Зокрема, напередодні були узгоджені чисельність південнокорейської делегації, маршрут її переміщення та основні питання, що обговорюватимуться на зустрічі лідерів республік. 

Попередній саміт поклав початок поліпшенню двосторонніх відносин і розвитку економічних зв'язків двох республік. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: