Південна Корея перебуває у стані підвищенної бойової готовності через черговий ювілей у КНДР

Країна побоюється, що Північна Корея проведе ще одне ядерне випробування.

У п'ятницю, 21 квітня, Південна Корея заявила, що перебуває у стані підвищеної бойової готовності через те, що КНДР збирається святкувати ще один ювілей. Країна побоюється, що Північна Корея проведе через це нове ядерне випробування. Про це повідомляє Reuters.

Так, на кордоні між Південною Кореєю та КНДР зконцентрована велика кількість військової техніки через побоювання ядерного випробування Пхеньяна.

Також посадові особи США розповіли, що активність китайських бомбардувальників вища, ніж зазвичай, що також може свідчити про загострений стан готовності Пекіна, який, своєю чергою, є єдиним союзником КНДР.

У Росії відмовилися коментувати повідомлення ЗМІ, що Росія пересуває військову техніку і війська до кордону з Північною Кореєю.

Зазначимо, посадовці США і Південної Кореї протягом тижня говорили про те, що КНДР може незабаром провести ще одне ядерне випробування попри застереження ООН щодо санкцій через це. 

У вівторок, 25 квітня, Північна Корея відзначає 85-ту річницю від дня заснування Корейської народної армії. Це важливий для країни ювілей, який відзначається наприкінці основних зимових військових навчань.

Як повідомляє МЗС Південної Кореї, посланники від США, Японії та Південної Кореї зустрінуться у вівторок, 25 квітня, щоб обговорити ситуацію довколо провокацій КНДР.

Нагадаємо, члени Радбезу ООН засудили запуск балістичної ракети КНДР. Вони стурбовані дестабілізаційною поведінкою КНДР і нехтуванням нею рішень Ради Безпеки ООН через проведення запусків балістичних ракет та в порушення міжнародних зобов'язань.

Своєю чергою, у ЗМІ з'являлася інформація, що президент РФ Володимир Путін послав війська на кордон Росії із Північною Кореєю після того, як з'явилися побоювання, що США будуть атакувати КНДР. Подібні страхи можуть хвилю біженців у разі ядерної війни.

Тим часом, у КНДР показали відеосимуляцію ракетного удару по США.

Фотогалерея Квіти для першого диктатора: громадяни КНДР милуються виставкою до дня народження Кім Ір Сена (36 фото)

ВідеоПівнічна Корея погрожує ядерною війною

Залиште свій коментар