Південна Корея планує досягти колективного COVID-імунітету до осені 2021 року

Південна Корея планує досягти колективного COVID-імунітету до осені 2021 року

Associated Press

Водночас вакцинація серед південнокорейців досі не розпочалася.

Прем'єр міністр Південної Кореї Чон Се Гюн переконаний у тому, що країна досягне колективного імунітету до COVID-19 вже до осені 2021 року.

Про це він повідомив в інтерв'ю для ВВС.

Зазначається, що масова вакцинація серед південнокорейців досі не розпочалася. Очікується, що перші громадяни, зокрема медперсонал лікарень та будинків для людей похилого віку, отримають щеплення від коронавірусу пізніше цього тижня. 

Водночас прем'єр підтримує пізнє розгортання вакцинації, за його словами, у такий спосіб уряд зміг побачити, як препарати діяли в інших країнах. Очікується, що впродовж місяця ін'єкції COVID-вакцинами від AstraZeneca та Pfizer-BioNTech отримають 800 тисяч людей. 

"Цього непросто буде досягти, але ми прагнемо щепити 70% населення до кінця третього кварталу у вересні. Я вважаю, що це можливо", - наголосив очільник уряду.

Додамо, що в країні розроблять власну вакцину, яку сподіваються затвердити до кінця року. Вважають, що саме через це уряд не поспішав вести переговори зі світовими виробниками щодо поставок щеплень.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Вважають, що уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців.

Нагадаємо, що в Україні вакцинація від коронавірусної хвороби має початися від середи, 24 лютого. Перші щеплення зроблять препаратом Covishield, який є розробкою Оксфордського університету та шведського концерну AstraZeneca, виготовленою на індійському підприємстві. 

Новини України: перші вакцини мають роз`їхатися у 7 областей

Новини України: перші вакцини мають роз`їхатися у 7 областей
Наступна публікація