Південна Корея поховала загиблих і пообіцяла КНДР помсту в стократному розмірі

Сеул пообіцяв відплатити Північній Кореї в стократному і тисячократному розмірі за вбивство морських піхотинців: " наші військовіприбережуть свій гнів і лють, і ми помстимося Північній Кореї".

У Південній Кореї поховані двоє морських піхотинців, які загинули в результаті обстрілу з північнокорейської сторони. Церемонія похорону двох морських піхотинців відбулася у військовому госпіталі під Сеулом і транслювалася по національному телебаченню. На похороні були присутні численні члени уряду, військові, політики, релігійні лідери та представники громадських організацій.

Серед присутніх були також прем'єр-міністр країни Кім Хван Сік і командувач морською піхотою Південної Кореї генерал-лейтенант Ю Нак Джун.

"Ми відплатимо Північної Кореї в стократному і тисячократному розмірі за вбивство наших морських піхотинців. Морпіхи Південної Кореї, що перебувають на службі та в запасі, прибережуть свій гнів і лють, і ми помстимося Північній Кореї", - заявив генерал Ю.

Під спів морських піхотинців офіційні особи і родичі загиблих поклали білі квіти до трун із загиблими солдатами, накритими державними прапорами.

Нагадаємо, двоє морських піхотинців і щонайменше двоє цивільних осіб були вбиті у вівторок в результаті обстрілу острова Йонпхендо, розташованого поблизу морського кордону між двома Кореями.

Сеул відреагував вогнем у відповідь і підтвердив, що проведе спільні з США військові навчання, які повинні розпочатися в неділю.

Це було одне з найсерйозніших бойових зіткнень між двома країнами з моменту закінчення Корейської війни.

США закликали Китай вчинити більший тиск на Пхеньян, щоб уникнути повторення подібних інцидентів у майбутньому.

Пекін, у свою чергу, заявив, що контроль над ситуацією є його "першочерговим завданням" і приступив до переговорів з Вашингтоном, Сеулом і Пхеньяном у спробі знизити напруженість у регіоні.

Читайте також:

КНДР пригрозила знищити Південну Корею

Обама пропонує КНДР примирення, якщо вона не ображатиме Південну Корею

Південна Корея запропонувала КНДР рис в обмін на вибачення за "Чхонан"

КНДР пригрозила супротивникам "священною ядерною війною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: