Південна Корея та США: КНДР не виводила супутник на орбіту

Американські та південнокорейські військові повідомили, що всі частини північнокорейської ракети разом зі супутником потонули в океані.

Міністерство оборони Південної Кореї та військові США спростували інформацію про успішне виведення КНДР супутника на орбіту.

"Ґрунтуючись на нашій оцінці, всі – перший, другий і третій ступені ракети впали в океан, і нічого не було виведене на орбіту", - повідомив міністр оборони Південної Кореї Лі Санг-хі.

Командування Аерокосмічної оборони США також спростувало інформацію про виведення супутника. "Перша ступінь ракети впала в Японське море. Решта ступенів разом з ракетним вантажем (супутником) приземлилася в Тихому океані. Ніякий об'єкт не вийшов на орбіту, уламки не впали на Японію", - повідомило воно.

В неділю Центральне телеграфне агентство Кореї повідомило про успішне виведення на орбіту штучного супутника "Кванменсон-2" ("Яскрава зірка") за допомогою ракети, старт якої відбувся о 05.30 за київським часом.

За даними агентства, виведення на орбіту відбулося через 9 хвилин 2 секунди після старту.

Центральне телеграфне агентство Кореї навіть повідомило, що зі супутника транслюються на весь світ пісні про північнокорейських вождів Ким Ір Сіна та Ким Чен Іра.

"Зараз з супутника на весь світ на частоті 470 мегагерц передаються мелодії "Пісні про полководця Ким Ір Сіна" і "Пісні про полководця Ким Чен Іра" разом з даними вимірювальних приладів, за допомогою супутника йде ретрансляція зв'язку на ультракоротких хвилях", - зазначалося в повідомленні північнокорейської сторони.

Читайте також:

Обама закликає ООН відреагувати на "небезпечну ракету" КНДР

Супутник КНДР передає пісні про Кім Чен Іра

Супутник Північної Кореї виведений на орбіту

США стягує військові кораблі до кордонів Північної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: