Південна Корея відкинула заклик КНДР до початку переговорів

Як вважають у Південній Кореї, КНДР має спочатку вибачитися за дві свої атаки і почати робити "щирі" кроки на шляху до ядерного роззброєння.

 Південна Корея відкинула заклик КНДР до переговорів. Як заявила офіційний представник південнокорейського Міністерства з об`єднання ЛІ Цзюн Цзю, Республіка Корея не розглядає заяву КНДР  "як намір розпочати чесний діалог".

За словами Цзюн Цзю, Північна Корея має спочатку вибачитися за дві свої атаки і почати робити "щирі" кроки на шляху до ядерного роззброєння.

Як повідомлялося раніше, КНДР  запропонувала Південній Кореї без усяких попередніх умов почати двосторонні переговори для вирішення політичної кризи між країнами.

Нагадаємо, ситуація на Корейському півострові залишається напруженою після перестрілки 23 листопада в районі острова Йонпхендо в Жовтому морі. Цей конфлікт спричинив за собою жертви, в тому числі серед мирного населення острова.

20 грудня південнокорейські військові провели в районі Йонпхендо морські навчально-бойові стрільби. Влада КНДР визнала зайвим "реагувати щоразу на військові провокації", хоча до цього погрожували жорсткими заходами на плановані південнокорейцями вчення.

Після чергових південнокорейських навчань 23 грудня поряд з демілітаризованою зоною, КНДР попередила про готовність почати "священну війну" зі своїм південним сусідом з використанням ядерної зброї.

Зазначимо, що 29 грудня президент Південної Кореї звернувся до КНДР з пропозицією діалогу для досягнення миру у взаєминах двох Корей.

Читайте також:

КНДР запропонувала Південній Кореї переговори без жодних умов

Японія укладе союз з Південною Кореєю для боротьби з КНДР

КНДР стягує танки до кордону з Південною Кореєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: