Південна Корея запропонувала Північній об'єднатися

Південнокорейський президент Лі Мен Бак заявив, що возз'єднання двох Корей має пройти у три етапи, але головне - "обрати прогрес замість стагнації".

Президент Південної Кореї Лі Мен Бак висловив упевненість в тому, що об'єднання Кореї обов'язково відбудеться.

На думку Лі Мен Бака, возз'єднання може пройти в три етапи: встановлення миру на Корейському півострові на основі денуклеаризації, утворення міжкорейського економічного співтовариства в інтересах спільного процвітання та створення суспільства національної єдності.

"На нинішньому етапі міжкорейських відносин необхідна нова парадигма. Вкрай важливо, щоб обидві сторони обрали співіснування, а не конфронтацію, прогрес замість стагнації. Нам необхідно подолати цей стан розколу і просуватися до мети мирного об'єднання", - заявив південнокорейський лідер на церемонії з нагоди 65-річчя визволення країни від японського колоніального панування.

Він також наголосив на неприпустимості провокацій з боку Пхеньяну і закликав керівництво КНДР реально дивитися на ситуацію і не боятися змін.

Крім того, Лі Мен Бак запропонував у процесі підготовки до об'єднання двох Корей запровадити "податок на возз'єднання", попередньо обговоривши це питання на громадському рівні.

За оцінками одного з парламентських комітетів, у разі об'єднання з Північчю фінансовий тягар для Сеула наблизиться до 1,3 трлн доларів.

Раніше уряд Японії офіційно перепросив за період японського колоніального панування на Корейському півострові з 1910 по 1945 роки. У відповідь КНДР звинуватила Японію у відродженні мілітаризму.

Місцева преса попередила, що "мир і стабільність, у тому числі на Корейському півострові, можуть опинитися під загрозою, якщо операції японських мілітаристів, які бажають форсувати військове будівництво і отримати доступ до ядерної зброї, поширяться на весь Азіатсько-Тихоокеанський регіон".

Читайте також:

Японія перепросила за колоніальне панування над Кореєю

КНДР захопила південнокорейське судно

Північна Корея пригрозила Південній "фізичним контрударом"

Південна Корея: лідер КНДР впав у маразм, йому знайшли заміну

ВідеоПівденна Корея запропонувала Північній об'єднатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: