Південна Осетія має намір увійти до Союзу Росії і Білорусі

Південна Осетія розглядає можливість вступу до Союзної держави Росії і Білорусі.

Президент Південної Осетії Едуард Кокойти заявив, що його республіка хотіла б приєднатися до Союзу Росії і Білорусі. "Південна Осетія в цьому дуже зацікавлена", - сказав Кокойти.

"Ми обговорювали питання співпраці з Союзною державою Росії та Білорусі (з держсекретарем Союзної держави Павлом Бородіним). Звичайно ж, ми обговорювали перспективи входження Південної Осетії до Союзної держави. Ми не обговорювали конкретні терміни, ми обговорювали перспективи і наша співпраця, спільні проекти, які сприяли б розвитку економіки Південної Осетії", - повідомив він.

Нагадаємо, новий міністр оборони Південної Осетії, Герой Росії, полковник Валерій Яхновєц, не виключає нової війни невизнаної республіки з Грузією.

"Я проста військова людина, але поки перебуватиме при владі Мішико Ніколозович (Михайло Саакашвілі – прим. ред.), я не виключаю такої можливості", - зазначив Яхновєц.

За його словами, Грузія збільшила чисельність своїх збройних сил у порівнянні з серпнем 2008-го, провела нові закупівлі зброї, оснастила за останнім словом техніку.

Читайте також:

У війні з Грузією третина російських солдат загинули через "дружній вогонь"

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

Саакашвілі запропонував Росії переговори про "деокупацію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: