Південна Осетія просить в Росії зброю

Південна Осетія звернеться до Російської Федерації з проханням озброїти миротворців в зоні конфлікту з Грузією системами ППО.

Південна Осетія звернеться до Російської Федерації з проханням озброїти миротворців в зоні конфлікту з Грузією системами, здатними збивати порушників повітряного простору, повідомив агенції РИА "Новости" по телефону президент невизнаної республіки Едуард Кокойти.

Едуард Кокойти
Архів
Президент невизнаної республіки Едуард Кокойти (Фото: all-photo.ru)
"Південна Осетія звернеться до РФ, щоб миротворців, що знаходяться в зоні конфлікту, озброїти сучасними засобами ППО, здатними збивати порушників повітряного простору", - сказав Кокойти.

За даними південноосетинської сторони, 6 серпня з боку Грузії в повітряний простір невизнаної республіки вторгнувся літак, який скинув дві ракети. Одна з них впала на території Грузії, біля міста Цителубані.

Грузія стверджує, що 6 серпня російські літаки порушили її повітряний простір і скинули некеровану ракету, яка не вибухнула.

Командувач миротворцями в зоні конфлікту повідомив, що в день інциденту Тбілісі спростовував факт прольоту невідомого літака над територією Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: