Південна Осетія ратифікувала угоду з Росією про охорону кордонів

За угодою Росія буде забезпечувати охорону державного кордону Південної Осетії і Абхазії до формування органів прикордонної охорони цих країн.

Парламент Південної Осетії ратифікував у середу, 21 жовтня, російсько-південноосетинську угоду про охорону кордону, підписану 30 квітня президентами Дмитром Мєдвєдєвим і Едуардом Кокойти.

Обговорення договору парламентом відбувалося в закритому режимі. Після депутати одноголосно схвалили угоду, говориться в повідомленні, опублікованому на сайті міністерства друку і масових комунікацій Південної Осетії.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і президенти Абхазії і Південної Осетії Сергій Багапш і Едуард Кокойти підписали угоди про спільні зусилля з охорони кордонів республік 30 квітня. Тоді ж було підписано міжвідомчі угоди про співпрацю та взаємодію між ФСБ Росії, Службою держбезпеки Абхазії і КДБ Південної Осетії.

В угоді наголошується, що Росія буде забезпечувати охорону державного кордону Південної Осетії і Абхазії до формування органів прикордонної охорони цих країн. При цьому сторони підкреслюють, що ці угоди не спрямовано проти третіх держав.

Згідно з документом, Росія забезпечуватиме захист південноосетинського кордону терміном на п'ять років "і його дія автоматично продовжуватиметься на подальші п'ятирічні періоди".

Охорону кордону Південної Осетії з Грузією російські прикордонники розпочали 2 травня.

Нагадаємо, офіційне Тбілісі виступило із засудженням угоди від 30 квітня, назвавши її "ще однією спробою Росії, спрямованою на нарощування військового потенціалу на окупованих територіях Грузії".

Читайте також:

Південна Осетія знайшла спосіб об'єднатися з Росією

Мєдвєдєв пообіцяв помститися Грузії за напад на Південну Осетію

Мєдвєдєв пишається війною з Грузією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: