Південна Осетія та Абхазія найняли американських піарників

Піар-агентство Saylor Company обіцяє покращити образ Південної Осетії та Абхазії, що склався на Заході завдяки "грузинській пропаганді".

Уряди Південної Осетії та Абхазії найняли американське піар-агентство Saylor Company, щоб поліпшити свій імідж на Заході.

Про це повідомив глава агенції, колишній головний редактора газети The Los Angeles Times Марк Сейлор і підтвердив уповноважений з прав людини в Південній Осетії Давид Санакоєв.

Контракти з піар-агентством були підписані ще в червні, а в липні їх зареєстрував Департамент юстиції США. Договори діятимуть протягом року, і кожна година роботи піарника обходитиметься південноосетинській і абхазькій владі в 165-550 доларів (робота в зоні конфлікту - на 50% дорожче). При цьому погоджено, що більше 30 тисяч доларів в місяць Saylor Company вимагати не буде.

Давид Санакоєв пояснив журналістам, що влада республік, незалежність яких від Грузії поки визнали лише РФ і Нікарагуа, вважає неправильною ту думку, що склалася про них на Заході після конфлікту серпня 2008 року.

На думку омбудсмена, роль в створенні негативного образу республік зіграла грузинська пропаганда. Протидіяти цій пропаганді південноосетинська й абхазька влада вирішила за допомогою Saylor Company.

Серед завдань, поставлених Південною Осетією перед американськими піарниками, - "пояснити, як російська армія врятувала цивільне населення Південної Осетії" і "нагадати світу про жорстокий напад грузинських військ на мирне населення".

Також замовники попросили Sailor Company пояснити світовій спільноті, що "незалежність від Грузії безповоротна після серпневих подій".

Абхазія ж замовила піар-агентству пояснення "кроків Абхазії, що робляться для побудови власної демократії". Також абхазька влада збирається за допомогою професіоналів обґрунтувати перед Заходом необхідність російської військової присутності на своїй території.

Читайте також:

В Абхазії під час візиту Путіна стався вибух

Путін пообіцяв Абхазії військову підтримку

Завдяки Путіну в Абхазії демографічний вибух

Саакашвілі вважає війну з Росією самогубством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: