Південна Осетія заявляє про напад

Грузія обстріляла село в Південній Осетії, біля якого знаходиться пост осетинських миротворців, повідомляє влада невизнаної республіки.

Грузинська сторона обстріляла околиці села Мугут в Знаурському районі Південної Осетії, біля якого знаходиться пост осетинських миротворців, повідомляє комітет інформації і друку невизнаної республіки.

Південна Осетія
Грузія та Південна Осетія (Фото: southosetia.chat.ru)
"Грузинська сторона обстріляла з автоматичного гранатомета АГС-17 околиці осетинського села Мугут Знаурського району. В цей час на полях, що примикають до села Мугут, працювала сільськогосподарська техніка, по ній і був відкритий вогонь", - цитує повідомлення комітету агентство "Новости-Грузия".

У Цхинвалі відзначили, що можливою метою обстрілу міг бути розташований неподалеку миротворчий пост від осетинської частини Змішаних сил по підтримці миру в зоні конфлікту.

"Обстріл вівся з незаконного грузинського посту біля грузинського села Двані", - мовиться в повідомленні комітету.

На місце події виїхала моніторингова група від змішаних сил і місії ОБСЄ.

У роки існування СРСР Південна Осетія мала статус автономної області у складі Радянської Грузії. На початку 1990-х років президент Грузії Звіад Гамсахурдіа скасував цю автономію, і після озброєного конфлікту з Тбілісі 1990-1992 років Південна Осетія добивається визнання світовою спільнотою її незалежності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: