Південна Осетія знайшла спосіб об'єднатися з Росією

Керівництво Південної Осетії обговорює з російською стороною питання про визнання подвійного громадянства.

Південна Осетія хотіла б створити союзну державу з Росією. Про це президент Південної Осетії Едуард Кокойти в інтерв'ю журналу "Итоги". В той же час він заявив, що республіка не планує входити до складу Росії.

"Хочемо збудувати з Росією такі союзні стосунки, аби осетини, що проживають і на півдні, і на півночі, не мали між собою жодних кордонів. Ми хочемо увійти до союзної держави з Росією", - заявив Кокойти . В той же час він заявив, що "Республіка не готова відмовитися від незалежності".

"Але ми хочемо союзу з Росією. На кшталт того, що є у неї з Білорусією. Форми об'єднання можуть бути різними", - уточнив він і додав, що "питання створення єдиної Осетії на порядку денному не стоїть". "Так, ми до цього в принципі готові. Але лише представте, яка буря піднімається в світі! Росію звинуватять в анексії. А Росія не хоче чужої території, і ми це розуміємо", - сказав він.

Керівництво Південної Осетії обговорює з російською стороною питання про визнання подвійного громадянства. "Наша конституція передбачає подвійне громадянство. Зараз ми обговорюємо питання підписання з Росією угоди про визнання подвійного громадянства", - повідомив Кокойти.

Після війни територія Південної Осетії збільшилася, відзначив президент. "Ми узяли під контроль території, раніше окуповані грузинською стороною, - весь кордон колишньої південно-осетинської автономної області, яку сьогодні охороняють російські прикордонники разом з осетинськими військовими".

Нагадаємо, спроби отримати міжнародне визнання Південної Осетії і Абхазії провалилися.

Про це заявив у середу, 26 серпня, офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай.

Аппатурай також зазначив, що з країн-учасниць ООН Південну Осетію і Абхазію досі визнали тільки Росія і Нікарагуа.

Нагадаємо, 26 серпня 2009 виповнюється рівно рік з моменту визнання Росією незалежності Абхазії і Південної Осетії. У відповідь на дії Москви Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією, оголосивши дві закавказькі республіки окупованими територіями.

Читайте також:

НАТО: незалежні Південна Осетія і Абхазія - це провал

Південна Осетія та Абхазія відзначають рік визнання незалежності

Абхазія хоче, щоб Грузія дала їй ще трохи території

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: