"Південний потік" дном Чорного моря

Росія та Італія хочуть поскоріше розпочати будівництво нового газопроводу з Росії до Європи "Південний потік".

Росія та Італія найближчим часом почнуть практичну реалізацію домовленостей про будівництво нового газопроводу з Росії до Європи "Південний потік". 

Як повідомляє прес-служба Кремля, готовність до цього виразили в середу в телефонній розмові Володимир Путін і прем'єр-міністр Італії Романо Проді. 

"В центрі обговорення Путіна і Проді були актуальні питання російський-італійської торгівельно-економічної співпраці і, перш за все, недавнє офіційне оформлення домовленостей за великим газо-енергетичним проектом "Південний потік", - йдеться в повідомленні з Кремля.

Сторони відзначили, що проект, який має важливе значення для забезпечення загальноєвропейської енергетичної безпеки, вже зараз привертає все більший інтерес з боку держав південноєвропейського регіону. У зв'язку з цим керівники держав висловили готовність якнайшвидше розпочати реалізацію проекту.

Путін і Проді також обговорили окремі питання взаємодії Росії та Італії в міжнародних справах. Угоду по "Південному потоку" представники ENI і "Газпрому" підписали 23 червня у Римі в присутності міністра економічного розвитку Італії П'єрлуїджі Берсані і міністра промисловості і енергетики РФ Віктора Хрістенка.

"Південний потік" - система нових газопроводів, які з'єднають Росію і Європейський Союз дном Чорного моря. Це черговий крок в реалізації стратегічної угоди, підписаної в листопаді 2006 року між ENI і "Газпромом".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: