Південнокорейське військове судно "Чхонан" було підбито живою торпедою

Судно "Чхонан" затонуло неподалік від бази КНДР, де готують камікадзе. Перебіжчики з Північної Кореї розповіли, що туди відбирають найкращих військових КНДР.

Судно "Чхонан", що затонуло в Жовтому морі 26 березня, було підбито так званою живою торпедою, яка представляє собою елітний підрозділ північнокорейської армії.

Згідно з отриманими розвідкою даними, КНДР розгорнула недалеко від місця базування південнокорейського судна підрозділ морських камікадзе.

Вони підпливають на невеликих підводних човнах настільки близько до своєї мети, що під час вибуху торпеди, випущеної ними, не просто напевно вражають об'єкт атаки, але й вибухають самі.

Втім, атака може бути спланована таким чином, щоб команда встигла відплисти від підводного човна, з якої запускається торпеда, на достатню відстань.

Дані про розміщення секретного підрозділу північнокорейських камікадзе були отримані від перебіжчиків з Північної Кореї. Причому військова розвідка попереджала владу про атаку з боку КНДР, яка хотіла взяти реванш за поразку у морській битві в листопаді минулого року.

"Живі торпеди" відомі з часів Другої світової війни, коли цим способом вперше скористалися японці, вміщуючи у підводний човен смертників, готових вибухнути разом з судном.

Північнокорейські "живі торпеди" відносяться до 17-го снайперського корпусу.

Ці групи формуються тільки з елітних військових. Вони містяться в особливих умовах. Як розповіли дезертири, навіть коли все населення голодувало, зважаючи на економічні труднощі в країні, цим підрозділам доставляли добірну їжу.

Читайте також:

Військові Південної Кореї назвали причину загибелі корвета "Чхонан"

Південна Корея почала підйом затонулого корвета "Чхонан"

На місці краху судна корейських ВМС затонув ще один корабель

Південна Корея спростувала участь КНДР в атаці на військовий корабель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: