Південнокорейські депутати влаштували масову бійку

Депутати в Південній Кореї не змогли знайти спільної мови в питанні про ЗМІ і влаштували рукопашну. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сотні законодавців і їх помічників кинулися один на одного з кулаками в будівлі Національних зборів Республіки Корея в Сеулі. Опозиція забарикадувалася в залі засідань. Правляча партія спробувала прорватися в приміщення.

Предметом розбрату став законопроект про засоби масової інформації. Якщо його приймуть, газетні корпорації зможуть купувати контрольні пакети акцій телеканалів.

Документ викликав масові протести по всій країні: профспілки побоюються монополізації галузі. Напередодні страйк оголосили південнокорейські журналісти. Він продовжаться до 25 липня. Це вже третій страйк проти даного законопроекту.

Південнокорейські депутати вдаються до подібних методів вирішення проблем не вперше. Минулого разу бійка в  спалахнула через те, що політики-конкуренти обговорювали можливий рух недовіри, який міг поставити хрест на надіях кандидата в президенти від консервативної партії.

Читайте також:

Мексиканські депутати ухвалювали законопроект в рукопашну

У кримському парламенті обмінялися стусанами

Парламент вирішує проблеми натиском

Грузинська опозиція демонтувала наметове містечко в Тбілісі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: