Південнокорейські військові заборонять флешки

Численні атаки хакерів змусили військових Південної кореї вдатися до радикальних заходів - створити альтернативний захищений сервер та відмовитись від флешок.

Міністерство національної безпеки Кореї заборонить використання флешок на територіях військових баз в країні. Заборона вступить в дію відразу після заміни систем обміну даними на більш захищене з точки зору безпеки рішення.

За словами представника міністерства, для цього передбачено введення в дію нового сервера, відповідального за зв'язок його відомства з штабами армії, ВМС і ВПС. На запуск нової системи обміну даними влада готова виділити 2,5 мільйона доларів.

Поки ж, через відсутність зв'язку між внутрішніми військовими мережами і зовнішнім світом, офіційні представники південнокорейських військових сил змушені користуватися USB флеш-драйвами. За даними командування оборони і безпеки країни, в 2009 році ця практика вже призвела до 95 тисяч спроб розкрадання важливої військової інформації.

Рішення міністерства було продиктовано недавнім витоком даних відносно сумісних планів південнокорейських та американських військових, яку викрали хакери з флешки місцевого офіцера Об'єднаного командування збройних сил.

У липні 2009 року урядові сервери Південної Кореї, так само як і ряд корпоративних комп'ютерних мереж, протягом декількох днів протистояли масованій мережевій атаці. За даними розвідувальних служб країни, за цими спробами могли стояти хакери з Північної Кореї. Відомо, що на озброєнні останньої є спеціальний кіберпідрозділ, що спеціалізується на зламі військових мереж Південної Кореї і США.

Читайте також:

На військовому полігоні у Південній Кореї стався вибух

Таліби помстяться Південній Кореї за введення військ до Афганістану

Вашингтон і Сеул вигадали "велику угоду" для КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: