Південну Осетію визнала невизнана республіка в Африці

Західна Сахара де-факто визнала незалежність Південної Осетії та Абхазії, хоча документи про це поки не підписані.

Незалежність Південної Осетії визнала Західна Сахара, яка сама є невизнаною республікою.

Про це повідомив радник президента Південної Осетії Костянтин Кочієв, який провів переговори з представниками правлячої там партії САДР.

За словами Кочієва, "питання про визнання Південної Осетії та Абхазії Сахарською Республікою було винесене на порядок денний навесні 2008 року, а в серпні 2008 республіка вітала визнання Південної Осетії й Абхазії Росією.

"Де-факто Сахарська Арабська Демократична Республіка (САДР) визнає Республіку Південна Осетія, хоча формально документи про визнання та встановлення дипломатичних відносин поки не підписані", - заявив Кочієв.

Між тим САДР сама є невизнаною республікою. Західна Сахара є територією Марокко. Уряд самопроголошеної республіки розташовано в Алжирі і вимагає відокремлення від Марокко.

Певні перспективи намітилися також у відносинах Південної Осетії з Алжиром. Як розповів Костянтин Кочієв, в ході його консультацій з алжирськими політиками вони відзначали, що "підтримка з боку Алжиру може бути важливою для подальшого визнання Південної Осетії на африканському континенті".

Нещодавно стало відомо, що невизнана Придністровська Молдовська Республіка відкриє своє посольство в Південній Осетії, яке буде першим дипломатичним представництвом регіону за кордоном.

Читайте також:

МВС Грузії: російські війська пересунули лінію кордону

Придністров'я відкриє своє посольство в Південній Осетії

Мєдвєдєв привітав Південну Осетію з Днем незалежності

Південна Осетія має намір увійти до Союзу Росії і Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: