Північна Корея готова до прямих переговорів з США

У Вашингтоні вимагають, щоб Пхеньян повернувся за стіл переговорів в первинному складі.

Північна Корея подала ознаки готовності обговорення своєї ядерної програми безпосередньо з властями США. Про це заявив губернатор американського штату Нью-Мексіко Білл Річардсон, який зустрічався з північнокорейськими дипломатами.

На початку серпня Пхеньян відмовився від існуючого шестистороннього формату міжнародних переговорів, що включав зустрічі за участю Північної Кореї, Південної Кореї, США, Японії, Китаю і Росії і запропонував перейти до прямих двосторонніх переговорів з Америкою.

У Вашингтоні у відповідь на це заявили, що готові вести двосторонні переговори з тією умовою, що Пхеньян повернеться за стіл переговорів в первинному складі.

Після цього відносини між Вашингтоном і Пхеньяном погіршилися – США заявили, що заморозять активи північнокорейського банку Kwangson Banking Corp, який звинувачується у фінансовій допомозі компаніям, які брали участь у ядерних програмах.

Північнокорейські власті напередодні щорічних спільних військових навчань між США і Південною Кореєю в районі Корейського півострова заявили, що приймуть "нещадні у відповідні заходи", якщо США і Південна Корея ще посилять санкції.

Читайте також:

КНДР пригрозила стерти США з карти світу

КНДР готова до нових переговорів щодо ядерної проблеми

Армія КНДР перебуває у підвищеній боєготовності

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: