Північна Корея готова вирішувати ядерну проблему шляхом переговорів

КНДР "продовжить курс на денуклеаризацію Корейського півострова і має намір вирішувати наявні проблеми шляхом двосторонніх і багатосторонніх переговорів".

Пхеньян має намір вирішувати проблему національної ядерної програми шляхом переговорів, рухаючись, тим самим, до "денуклеаризації Корейського півострова".

Про це в п'ятницю, 18 вересня, заявив лідер КНДР Кім Чен Ір на зустрічі зі спеціальним представником голови КНР Ху Цзіньтао, повідомляє агентство Сіньхуа.

Північнокорейський лідер зазначив, що КНДР "продовжить курс на денуклеаризацію Корейського півострова і має намір вирішувати наявні проблеми шляхом двосторонніх і багатосторонніх переговорів".

Під час зустрічі Кім Чен Іру було передано лист від голови КНР, в якому вказується, що уряд і комуністична партія Китаю надають особливу важливість відносин з КНДР.

"У дусі слідування традиціям, дивлячись вперед у майбутнє, розвиваючи добросусідські відносини і нарощуючи співпрацю, Китай готовий до подальшої консолідації та розвитку відносин між нашими державами", - наголошується в посланні.

"Постійним завданням Китаю є реалізація ядерного роззброєння Корейського півострова, забезпечення миру, стабільності та подальшого розвитку північно-східного азіатського регіону", - йдеться в листі Ху Цзінтао.

Читайте також:

КНДР платить за російську нафту рабами

КНДР тестує на хворих дітях ядерну зброю

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

Американських журналісток засудили до 12 років каторги в КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: