Північна Корея готова запустити ракету

Увага світової спільноти прикута до Корейського півострова, де КНДР готує до запуску ракету. Старт запланований на 4 квітня.

Північна Корея в суботу вранці офіційно оповістила ООН про запуск ракети із супутником зв'язку "найближчим часом". Як повідомило державне північнокорейське інформагентство, всі приготування до запуску ракети з космодрому Мусудан-ні закінчені.

Японія вже помилково оголосила про старт ракети. Втім, це повідомлення, розповсюджене японським урядом, виявилося помилковим. Спростування надали буквально через кілька хвилин.

Як відомо, раніше Японія ухвалила рішення збити ракету у разі загрози її падіння на свою територію. Пхеньян у відповідь пообіцяв Токіо "негайну відплату".

За даними південнокорейських військових, в Японське море вийшли два військові кораблі КНДР, які збиратимуть інформацію про політ.

Північна Корея стверджує, що має намір відправити на орбіту "експериментальний супутник зв'язку", але низка країн, зокрема, США, Японія та Південна Корея вважають, що насправді мова піде про випробування балістичної ракети "Тепходон-2" з дальністю польоту понад шість тисяч кілометрів.

Попри те, що "вікно" для старту ракети відкрите з 4 по 8 квітня, запуск дійсно може відбутися у найближчі декілька годин. За повідомленням японських ЗМІ, зараз погода в районі полігону сприятлива для запуску - на небі невелика хмарність, вітру практично немає.

Читайте також:

Північна Корея загрожує Японії потужним військовим ударом

США стягують військові кораблі до кордонів Північної Кореї

КНДР вивела ракету на старт. Бойові кораблі США у повній готовності

Північна Корея в бойовій готовності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: