Північна Корея погрожує зірвати переговори про заборону ядерної зброї

Проведення підземних ядерних випробувань у КНДР не дозволяє міжнародному співтовариству заборонити ядерну зброю.

Критика Сеула і Токіо у зв'язку з проведенням у КНДР ядерних випробувань може зірвати початок міжнародних переговорів про загальну заборону ядерних озброєнь, заявив північнокорейський дипломат Ан Мін Хун.

КНДР провела в понеділок підземні випробування ядерної зброї потужністю до 20 кілотонн, а також, за повідомленнями з Сеула, провела пуски трьох ракет малої дальності. У вівторок Північна Корея провела запуск ще двох ракет малої дальності - зенітної і протикорабельної.

В ході женевської Конференції з роззброєння делегації Республіки Кореї і Японії заявили, що проведення підземних ядерних випробувань у КНДР є серйозною перешкодою для миру в регіоні і не дозволяє міжнародному співтовариству заборонити ядерну зброю.

"Делегація не може унеможливлювати, що ці заяви (Сеула і Токіо) можуть погано вплинути на позитивне рішення (Пхеньяну) відносно проекту рішення", - сказав дипломат, маючи на увазі початок переговорів про загальну заборону ядерних озброєнь.

"До тих пір, поки нас змушують санкціями, ми продовжуватимемо приймати необхідні відповідні заходи для захисту нашого суверенітету і миру на Корейському півострові власними силами", - сказав Ан Мін Хун.

В понеділок Рада безпеки ООН рішуче засудила ядерні випробування, проведені КНДР, і вирішила ухвалити в зв'язку з цим нову резолюцію.

Читайте також:

КНДР готова відбити будь-який напад США

НАТО вимагає від Північної Кореї знищити ядерну зброю

КНДР відкрила вогонь по американських літаках

Шпигуни-аматори викрили стратегічні об'єкти Північної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: