Північна Корея погрожує знищити Південну

Влада КНДР заявили сьогодні, що перетворять Південну Корею на "руїни" у відповідь на "конфронтацію з комуністичним режимом".

Заява прозвучала після того, як військові урядовці двох Корей провели коротку зустріч.

КНДР обіцяє реалізувати свої погрози, якщо "конфронтаційне здирство" з боку Південної Кореї продовжиться. Влада Півночі посилається на недавню заяву південнокорейських військових про можливість превентивного удару по ядерних лабораторіях КНДР, а також на відмову Сеула припинити поширювати пропагандистські матеріали, направлені проти офіційного Пхеньяну.

Північна Корея
Архів
Обидві Кореї досі офіційно знаходяться у стані війни
"Маріонетковій владі слід пам'ятати про те, що превентивний удар з нашої сторони перетворить те, що направлене проти народу в руїни", цитує слова військового урядовця КНДР агентство Associated Press.

Відносини між двома країнами загострилися після приходу до влади в Південній Кореї президента Лі Мін Бака. Раніше глава південнокорейського військового відомста Ким Тхе-Ен заявив про те, що армія Південної Кореї готується до нападу на ядерні лабораторії Північної Кореї для того, щоб запобігти можливим атакам з боку Півночі.

Влада КНДР неодноразово вимагала у Півдня припинити антикомуністичну пропаганду. Зокрема, південнокореські активісти використовували повітряні кулі для переправлення антикомуністичних листівок через кордон. Це є порушенням угоди про заборону пропаганди, укладеної між Північчю і Півднем в 2004 році.

Влада Півдня заявляє про припинення офіційної пропаганди, але визнають, що не можуть контролювати діяльність неурядових організацій. Зокрема, вчора активісти запустили на територію Північної Кореї 100 тис. куль з листівками, в яких містився заклик до жителів Півночі "повстати проти авторитарного лідера".

Північна і Південна Кореї юридично знаходяться у стані війни, оскільки військове протистояння закінчилося фактичним припиненням вогню, а не угодою про мир.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: