КНДР пригрозила фізичною відповіддю на спільні навчання США і Південної Кореї

КНДР погрожує фізичною відповіддю на проведення спільних військових навчань Південної Кореї і США в Японському морі.

Північна Корея погрожує фізичною відповіддю на проведення спільних військових навчань Південної Кореї і США в Японському морі.

Про це заявив офіційний представник делегації від КНДР Лі Тон Ір після закінчення засідання регіонального форуму країн АСЕАН з безпеки, який закінчився в п'ятницю, 23 липня, в Ханої.

"КНДР рішуче засуджує таку практику. Це ще один приклад ворожої політики проти КНДР. Надалі на ці дії буде фізична відповідь. Зараз вже не дев'ятнадцяте століття. Нинішнє століття - це століття миру і стабільності", - заявив Лі Тон Ір.

Також Тон Ір додав, що Пхеньян спокійно ставиться до введення нових економічних санкцій США проти нього.

"Дані санкції будуть мати незначний ефект", - підкреслив представник КНДР.

У вівторок, 20 липня, міністр оборони США Роберт Гейтс заявив, що 25 липня США і Південна Корея приступлять до великомасштабних військових навчань у Японському морі.

На що влада КНДР заявила, що серйозно стурбовані майбутніми військовими навчаннями в Японському морі і вважають, що дані вчення становлять велику небезпеку регіону.

Днем пізніше, 21 липня, американські представники, які супроводжують держсекретаря Гілларі Клінтон, під час візиту до Південної Кореї заявили, що США готує нові санкції відносно КНДР, дані санкції будуть жорсткими і стосуватимуться банків та інших структур. Зокрема, планується заморозити більше ста банківських рахунків, які Пхеньян використовує для фінансових операцій.

За словами Клінтон, санкції дозволять покласти край нелегальній діяльності КНДР, що дозволяє фінансувати її програми з розробки озброєнь.

Читайте також:

Клінтон розповіла про нові санкції США щодо КНДР

КНДР попередила Південну Корею про можливість затоплення

Військові з КНДР і США обговорили загибель корвета "Чхонан"

ВідеоКНДР пригрозила фізичною відповіддю на спільні навчання США і Південної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: