Північна Корея випробувала дві ракети ближнього радіусу дії

КНДР 4 липня провела випробування двох ракет ближнього радіусу дії, повідомило агенство Yonhap.

Інформаційне агентство Yonhap, з посиланням на представників Міноборони Південної Кореї, повідомило, що КНДР провела чергове випробовування ракет ближнього радіусу дії. Пуск ракет був здійснений з бази поряд з портом Вонсан, що виходить на Японське море.

"Дальність цих ракет оцінюється приблизно в 500 кілометрів", - цитує, у свою чергу, агентство Ренхап слова неназваної особи в уряді Південної Кореї, який вказав, що запущені ракети були ймовірно типу SCUD.

2 липня КНДР запустила чотири ракети такого типу з бази, розташованої неподалік порту Вонсан на сході країни. На думку південнокорейських військових, це були ракети класу "земля-корабель".

Раніше КНДР попередила Японію, що з 25 червня по 10 липня проводитиме військові навчання в Японському морі, і через це берегова зона у порту Вонсан буде закрита для судноплавства.

25 травня 2009 року Північна Корея провела другі в своїй історії випробування ядерної зброї. Після них ООН прийняла резолюцію, що посилює санкції відносно Пхеньяну. Не дивлячись на реакцію світової спільноти, КНДР з кінця травня 2009 року неодноразово проводила запуски ракет різного радіусу дії.

Також постійна загроза з боку КНДР змусила Сеул на третину збільшити видатки на збройні технології і подбати про цивільний захист. Південна Корея має намір захистити свої найважливіші об'єкти від електромагнітного випромінювання, яке утворюється в результаті ядерного вибуху. Витрати на це перевищать 100 мільярдів вон (78 мільйонів доларів).

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: