Південна Корея звинувачує Пхеньян в повені, яка призвела до людських жертв

Шестеро людей зникли безвісти після раптової повені в південнокорейській провінції Йончеон, на кордоні з КНДР. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сильним потоком води на річці Імджіган змило шестеро південнокорейців після того, як північнокорейська сторона раптово відкрила шлюзи і величезні потоки води призвели до підвищення рівня річки. У зв'язку з цим офіційний Сеул заявив протест КНДР.

За повідомленням агентства Ренхап, згідно офіційним повідомленням "сьогодні з 2:00 ранку до 13:00 північнокорейська сторона скинула 40 млн тонн води", в даний час причини цього незрозумілі.

Південнокорейська сторона, щоб запобігти паводкам, побудувала загороджувальну систему. "Раніше ця система безперебійно працювала в нормальному режимі, тим часом, саме сьогодні з ранку її функціонування виявилося порушеним, відповідні причини також розслідуються", йдеться в повідомленні.

Уряд Південної Кореї вимагає в Пхеньяну роз'яснень, заявив прес-секретар Міністерства у справах об'єднання Чон Хе Сон. Офіційний Сеул знов закликав КНДР "заздалегідь сповіщати про підготовку скидання води".

Цей інцидент, як вважають експерти, може стати новим джерелом розбрату в міжкорейських стосунках, які останнім часом почали налагоджуватися. Скидання води КНДР без сповіщення часто приносять збиток рибницьким фермам і прибережним угіддям. Проте нинішня подія стала першою, яка, спричинила людські жертви.

Читайте також:

Північна Корея готова розпочати війну через прикордонний стовп

Північна Корея розірвала усі угоди з Південною Кореєю

Південна Корея готується до ядерного удару

Північна та Південна Корея провели 50-хвилинні переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: