Північна Корея заявила про готовність до ядерного роззброєння

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У КНДР готові знову вступити у переговори зі США.

Північна Корея має намір чітко дотримуватися своїх зобов'язань з денуклеаризації і висловлює готовність до продовження переговорів з США.

Про це повідомив у вівторок інформаційний портал КНДР "Урімінчжоккірі".

В матеріалі зазначили, що під час зустрічі Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа сторони дійшли згоди "продовжувати продуктивний діалог" для пошуку рішень.

"Наша тверда позиція полягає у встановленні нових відносин між двома країнами (КНДР і США) відповідно до вимог нового століття, а також в будівництві міцного і стабільного миру на Корейському півострові і в русі до повної денуклеаризації", - пише портал.

Як відзначають спостерігачі, думка, викладена в коментарі "Урімінчжоккірі", є першою згадкою в пресі КНДР про прихильність республіки зобов'язанням із денуклеаризації від моменту завершення зустрічі лідерів двох країн у В'єтнамі.

Нагадаємо, 27-28 лютого у місті Ханой, В’єтнам відбулася зустріч між президентом США Дональдом Трампом та лідером КНДР Кім Чен Ином. За її результатами вони залишили місце проведення саміту без досягнення жодних домовленостей. Трамп розповів, що перемовини з лідером КНДР Кім Чен Ином провалилися через те, що останні вимагали повного скасування санкцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції