Північна Корея зажадала від США 65 трильйонів доларів

КНДР хоче отримати від Сполучених Штатів величезну компенсацію за збитки, яких американці завдали північнокорейському мирному населенню за останні 65 років.

Влада КНДР зажадала від уряду США компенсацію у розмірі 65 трильйонів доларів за збитки, завдані "ворожим ставленням Вашингтону до Пхеньяну".

Відповідне повідомлення опублікувало 24 червня Центральне телеграфне агентство Кореї. За проведеними владою Північної Кореї підрахунками, 40% від необхідної компенсації припадають на те, що Пхеньян називає вбивством північнокорейського мирного населення.

"Наші люди мають законне право отримати компенсацію за пролиту кров", - йдеться у повідомленні ЦТАК.

Зокрема, за даними КНДР, з моменту розділення Корейського півострова в 1945 році збитки від американських санкцій досягли 13,7 трильйона доларів, а збитки від вбивств, викрадень і зникнення корейських громадян перевищили 26 трильйонів доларів.

Збитки, завдані внаслідок псування майна під час Корейської війни 1950-1953 років, КНДР оцінила в 16,7 трильйона доларів.

Розподіл Кореї на Північну і Південну Корею відбувся в 1945 році після поразки Японії, яка до цього окупувала Корею під час Другої світової війни. Згодом між СРСР і США було підписано угоду про спільне управління країною, при цьому лінія розділу американо-радянського впливу пройшла по 38 паралелі.

Читайте також:

У Китаї звинуватили Сталіна в розв'язуванні корейської війни

Зять Кім Чен Іра став новим прем'єром КНДР

КНДР привела збройні сили в бойову готовність

Лідер КНДР очолив рейтинг світових диктаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: