Північна та Південна Кореї почали розмінування кордону між країнами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Демілітаризована зона між Кореями вважається чи не найбільшим мінним полем у світі.

Військові Північної та Південної Корей у понеділок, 1 жовтня, розпочали процес розмінування територій навколо селища Пханмунджом на кордоні обох країн.

Відповідних домовленостей на останній зустрічі досягли лідери КНДР та Південної Кореї, передає Reuters.

У заяві Міноборони Південної Кореї зазначається, що обидві сторони погодилися протягом 20 днів прибрати всі наземні міни в Об’єднаній зоні безпеці – населеному пункті Пханмунджом на кордоні обох Корей.

В угоді також передбачається і повна відмова від зброї в Об’єднаній зоні безпеці, а також зменшення спостережних пунктів.

Об’єднана зона безпеки – єдине місце вздовж 250-кілометрової демілітаризованої зони, де військові з Півночі та Півдня перебувають обличчям до обличчя.

мапа Пханмунджома, Пханмунджом, інфографіка, демілітаризована зона
ТСН.ua

Нагадаємо, остання зустріч між лідерами обох Корей відбулась 18-20 вересня у Пхеньяні. Сторони домовились про зменшення військової напруги між країнами, активізацію гуманітарних та економічних зв’язків, а також продовжувати працювати над денуклеаризацією всього півострова.

ВідеоЛідери двох Корей домовились про зниження напруги між країнами та зменшення небезпеки війни

Мун Чже Ин та Кім Чен Ин підписали спільну заяву за результатами саміту у Пхеньяні. Також представники військових відомств двох Корей підписали домовленість про зниження напруги між країнами та зменшення небезпеки війни. Кім Чен Ин погодився назавжди демонтувати ядерний полігон та згорнути свою ядерну програму у присутності іноземних експертів, якщо США підуть на зустрічні кроки. 

Лідери двох Корей домовились про зниження напруги між країнами та зменшення небезпеки війни

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції