Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Північний потік-2" не має на меті зупинити транзит газу через Україну - Меркель

Роль України як транзитера газу повинна зберегтися.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявила, що після будівництва газопроводу "Північний потік-2" роль України як транзитера газу повинна зберегтися.

Про це вона заявила на прес-конференції 18 травня.

"Ми говорили також про збереження ролі України в транзиті газу. З боку Німеччини і після будівництва "Північного потоку-2" роль України як транзитера повинна зберегтися. Це має стратегічне значення. І Німеччина також готова активно зіграти свою роль", - сказала вона.

Вона також зазначила, що Німеччина розглядає "Північний потік-2" як економічний та комерційний проект, але у ньому є також й інші складники, тому варто подумати над гарантіями для України у цьому питанні.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель 18 травня приїхала до резиденції президента РФ Володимира Путіна в Сочі. Під час зустрічі вони обговорили війну на Сході України та дотримання Мінських домовленостей.

ВідеоАнгела Меркель прилетить до Сочі, щоб поговорити з Путіним про війну на Донбасі

"Північний потік-2", газовий транзит для України та ситуація на Донбасі - такі питання сьогодні обговорюватимуть у Сочі. Канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрінеться з російським президентом Путіним. Очікується, що на зустрічі вони обговорять, зокрема, мінський процес та місію миротворців ООН на Донбасі.

Ангела Меркель прилетить до Сочі, щоб поговорити з Путіним про війну на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції