Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Північний потік-2" неможливий без узгодження з Україною питання транзиту - Меркель

Вона вважає транзит газу стратегічно необхідним для України.

Будівництво "Північного потоку-2" неможливе, якщо не буде узгоджено питання про транзит газу через Україну.

Про це повідомила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з Порошенком.

"Звичайно я дуже уважно заслухала українські застереження і це правильно. Я вчора під час телефонної розмови з російським президентом наголосила, що не може такого бути, що через "Північний потік-2" Україна практично не буде мати жодного значення як транзитна країна природного газу", - сказала Меркель.

За її словами, проект нового газопроводу має не лише економічний складник, а й, як виявилося, виникають гострі політичні питання. Вона наголосила, що для України транзит газу із РФ до Європи - стратегічне питання.

"Треба розділяти два питання. Одна справа, коли йдеться про російський природний газ, який проходить через Балтійське море, або ж через Україну. Залежність залишається від російського газу. Але для України – це має стратегічне значення", - додала Меркель.

ВідеоПетро Порошенко зустрінеться у Берліні з Ангелою Меркель

Про мир на сході України та газогін "Північний потік" говоритиме президент Петро Порошенко в Німеччині. Сьогодні у нього робочий візит до Берліна.

Петро Порошенко зустрінеться у Берліні з Ангелою Меркель

Нагадаємо, голова правління національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України" Андрій Коболєв назвав "троянським конем" для Євросоюзу проект газопроводу "Північний потік-2". За його словами, газопровід покликаний "розколоти Євросоюз".

Залиште свій коментар

Вибір редакції