Північнокорейська ракета "засвітилася" на фото і телебаченні

Три фотографії з орбітальних супутників, на яких помітно корейську ракету, опубліковані у Вашингтоні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Телебачення Північної Кореї у вівторок продемонструвало кадри старту ракети КНДР. На них показана ракета, що йде в небо.

Водночас в США опублікували знімки, на яких, як вважають, зафіксований політ ракети. Фотографії з одного з орбітальних цифрових супутників отримав некомерційний Інститут науки і міжнародної безпеки у Вашингтоні.

Кадри були зняті над територією Північної Кореї в неділю, 5 квітня, коли ця країна оголосила про запуск своєї космічної ракети всупереч протестам міжнародного співтовариства.

Фотографій всього три, передає CNN. На першому видно реактивний струмінь, що тягнеться за ракетою у вигляді товстої білої лінії. На другому знятий шматок північнокорейської території в декількох кілометрах від місця старту і, нарешті, на третьому вогненний "хвіст" ракети видно з близької відстані.

Достовірність даної інформації з незалежних джерел поки що не підтверджена.

Нагадаємо, 5 квітня Північна Корея заявила, що штучний супутник "Кванменсон-2" ("Яскрава зірка") був успішно виведений на орбіту. За словами КНДР Кім Чен Іра, ця подія стала "чудовим проявом потужності науки і технологій, заснованих на ідеях чучхе".

Центральне телеграфне агентство Кореї оприлюднила дані про те, що виведений на орбіту супутник зв'язку передає на весь світ пісні про північнокорейських вождів Кім Ір Сіна та Кім Чен Іра.

Натомість Південна Корея, США та Японія наполягають, що супутник на орбіту вийти не зміг. На їх думку, ракета не змогла набрати швидкості, необхідної для виведення супутника на навколоземну орбіту, і всі три її частини впали в Тихий океан.

Читайте також:

КНДР продовжить запускати супутники

Рада безпеки ООН не прийняла жодного рішення щодо ракети КНДР

Обама закликає ООН відреагувати на "небезпечну ракету" КНДР

Супутник Північної Кореї виведений на орбіту

ВідеоКадри старту ракети КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: